Podopieczni Szymona Chmielewskiego pokonali miejscową Wkrę Bieżuń 4:1. Trampkarze z rocznika 1999 przegrali zaś 1:3 w Przasnyszu. Natomiast dwie najmłodsze ekipy rywalizowały na własnym boisku.
Połączony rocznik 2001 i 2002 (trener Andrzej Karpiński) zremisował 1:1 z MKS-em Przasnyszem. Bramkę zdobył Hubert Jaworski. Natomiast debiutujący w rozgrywkach podopieczni Piotra Króla rywalizowali z Nadnarwianką Pułtusk. Zgłoszeni do zmagań rocznika 2002, w rzeczywistości składają z zawodników urodzonych w 2003, a nawet w 2004 roku. W ligowym debiucie przegrali 1:5 z pułtuską Nadnarwianką. Honorową bramkę wbił Mateusz Markowski.
Rocznik 1997
Wkra Bieżuń – MKS Mławianka Mława 1:4
Rocznik 1999
MKS Przasnysz – MKS Mławianka 3:1
Rocznik 2001
MKS Mławianka – MKS Przasnysz 1:1`
Rocznik 2002
MKS Mławianka – Nadnarwianka Pułtusk 1:5
KOMENTARZE
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE