portalmlawa@wp.pl

Tel. 691310344


Dzisiaj jest: 10 Maj 2025    |    Imieniny obchodzą: Antonina, Izydor, Antoni

R E G I O N


Mławska policja podsumowała weekendowe działania. Wzmożone patrole czuwały nad bezpieczeństwem podczas wyborów samorządowych oraz na drogach całego powiatu. Nie odnotowano żadnego zdarzenia zakłócającego przebieg wyborów. Nie zabrakło niestety nietrzeźwych kierujących.

W piątek, o godz. 20:45 w miejscowości Nosarzewo Polne, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Astra. 27- letni Andrzej B., mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 1,20 promila alkoholu. Następnego dnia, na ul. Szpitalnej w Mławie interweniujący patrol policji zatrzymał 39- letniego Piotra M. Mławianin kierował samochodem marki VW Polo, mając w organizmie ponad 1,20 promila alkoholu.

Podczas weekendu policjanci ujawnili 115 wykroczeń drogowych, w tym 8 popełnionych przez pieszych. Zgodnie z zapowiedziami funkcjonariusze ruchu drogowego zwracali szczególną uwagę na używanie elementów odblaskowych przez pieszych oraz oświetlenie rowerów. Szybko zapadający zmrok i szare, deszczowe poranki, wpływają na wzrost liczby niebezpiecznych zdarzeń z udziałem tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego - dlatego policjanci apelują do pieszych i rowerzystów o ostrożność i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Pieszy lub rowerzysta, który jest niewidoczny na drodze naraża siebie i innych uczestników ruchu drogowego na śmiertelne niebezpieczeństwo.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MŁAWA. Był koncert i w tle promocja płyty Ingi Piwowarskiej

wtorek, 02, październik 2018 09:23
W piątek 28 września w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbył się koncert akordeonowy w... READ_MORE

MŁAWA. Miał ponad 2,5 promila alkoholu i nie miał prawa jazdy. Został zatrzymany.

czwartek, 16, kwiecień 2020 11:57
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierowcy, który w organizmie... READ_MORE
013941284
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Całość
1120
862
4570
11513082
6076
20128
13941284

Your IP: 3.148.255.182
Server Time: 2025-05-10 05:40:42

PARTNERZY

PORTAL MŁAWA.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Mława 2011