W sobotę 14 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 odbył się Piknik Rodzinny. Zarówno dzieci jak i dorośli podczas ponad 6 – cio godzinnej imprezy nie mogli narzekać na brak atrakcji.
Zabawę otworzyła dyrektor szkoły Joanna Wyszkowska. A ponieważ w założeniu organizatorów miało być bajkowo w ten klimat poprzez dialogi wprowadziły przybyłych wróżki Marzenka Harzyńska i Sylwia Bancerz. Następnie przystąpiono do wyłonienia komisji, która oceni i wyłoni zwycięzcę konkursu na „Najsmaczniejsze ciasto”. Na koniec zaś imprezy wspomniana komisja orzekła, że najpyszniejsze ciasta upiekły: pani Anna Krajewska, pani Barbara Golian i pani Małgorzata Włodarska.
Było wiele atrakcji
Dorośli i dzieci mieli możliwość podziwiania sprzętu Powiatowej Straży Pożarnej, udziału w badaniach profilaktycznych prowadzonych przez niestrudzone służby medyczne naszego szpitala i przedstawicieli PWSZ w Ciechanowie. Obecność zaczarowanej dorożki i zaczarowanego dorożkarza zapowiadała pyszną jazdę konną. Nie zabrakło też konkurencji sportowych m.in. mecz piłki nożnej tatusiów, w którym uczestniczył radny, ale i zastępca przewodniczącego Rady Rodziców Wojciech Krajewski. A do gry zagrzewały graczy Monster Mamy w niepowtarzalnym tańcu czirliderek. Kto chciał, mógł się zmierzyć z Babą Jagą przeciągając ją na linie. Dzieci uczestniczyły w pysznej zabawie bańkami mydlanymi, wróżka Ala i Kaja zachęcały do malowania farbami. Nie zabrakło występu nauczycieli, którzy tradycyjnie przygotowali skecz kabaretowy, tym razem była to „Śpiąca królewna". Wśród grających w bajkowym skeczu była żona burmistrza. Zagrała koronowaną postać. Jednak szczególną atrakcją pikniku była loteria fantowa, której główną wygraną był telewizor LG ufundowany przez firmę Curtis Development oraz rower, którego darczyńcą był pan Mariusz Leszczyński. Uzyskany z loterii dochód w wysokości 3000zł oraz z aukcji rękodzieła w wysokości 2175zł przeznaczony jest na wsparcie leczenia chorej na nowotwór czterolatki z przedszkola w Zespole Placówek Oświatowych nr 2. Poza tym podczas pikniku można też było poczęstować się kiełbaską i kaszanką z grilla. Organizatorami całego pikniku byli dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, Rada Rodziców – rodzice uczniów SP 4.
KOMENTARZE
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE