portalmlawa@wp.pl

Tel. 691310344


Dzisiaj jest: 10 Maj 2025    |    Imieniny obchodzą: Antonina, Izydor, Antoni

R E G I O N


Była już dyrektor Miejskiego Domu Kultury Małgorzata Retkowska pozwała do sądu burmistrza Sławomira K., radnego Janusza U. i kierującą po niej tą placówką Edytę S. Sprawy te odbyć się mają 31 stycznia w Mławskim Sądzie Rejonowym.

 

- Są to sprawy karne o pomówienie mnie w mediach przez Burmistrza Sławomira K., p.o. dyrektora MDK Edytę S. i radnego Janusza U. - wyjaśnia była dyrektor MDK-u Małgorzata Retkowska. Udzielali oni w 2012 r. do mediów obszernych wywiadów na temat mojej złej pracy, absencji w pracy, uzurpowania sobie i przywłaszczania przeze mnie efektów cudzej pracy, czy oskarżeń o kradzież majątku MDK. Te sprawy są dla mnie najważniejsze, gdyż te celowe działania zniszczyły mi opinię w środowisku, a przede wszystkim zdrowie. W wyniku tych oszczerstw stałam się osobą niepełnosprawną. Ogólnie pomówienia te spowodowały moją tzw. „śmierć społeczną i zawodową” w rodzinnym mieście. Dla żadnego pracodawcy nie byłam już wiarygodna ani jako nauczyciel, ani menadżer, ani człowiek. Jeśli ktoś zabawia się ludzkim życiem, to musi liczyć się z konsekwencjami tej zabawy. Teraz przyszedł czas na oszacowanie zysków i strat. Sprawy te odbędą się 31.01.2014 roku w naszym Sądzie Rejonowym.

Nie są to jednak jedyne sprawy, które wytoczyła była szefowa MDK-u. 30 grudnia 2013 odbyła się bowiem rozprawa przed ciechanowskim Sądem Pracy w kwestii zwolnienia Małgorzaty Retkowskiej przez burmistrza ze stanowiska dyrektora.

- Myślę, że wyrok w tej sprawie zapadnie w pierwszym kwartale tego roku. - informuje Retkowska.

 

KOMENTARZE

 

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

 

Share Button

Komentarze   

 
0 #1 Bartek 2014-01-06 12:45
Brawooo! Ciąganie Pana Burmistrza po sądach w roku wyborczym to strzał w 10-tkę!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MŁAWA. Był koncert i w tle promocja płyty Ingi Piwowarskiej

wtorek, 02, październik 2018 09:23
W piątek 28 września w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbył się koncert akordeonowy w... READ_MORE

MŁAWA. Miał ponad 2,5 promila alkoholu i nie miał prawa jazdy. Został zatrzymany.

czwartek, 16, kwiecień 2020 11:57
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierowcy, który w organizmie... READ_MORE
013942975
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Całość
2811
862
6261
11513082
7767
20128
13942975

Your IP: 3.133.144.147
Server Time: 2025-05-10 13:28:15

PARTNERZY

PORTAL MŁAWA.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Mława 2011