portalmlawa@wp.pl

Tel. 691310344


Dzisiaj jest: 10 Maj 2025    |    Imieniny obchodzą: Antonina, Izydor, Antoni

R E G I O N


Dwóch pasażerów forda rangera zginęło na miejscu wypadku a kierowca jest ranny, to wynik tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek 6 czerwca, o godz. 22:50 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Dalnia, gm. Strzegowo.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Ford Ranger, 20- letni mieszkaniec pow. kieleckiego, jadąc prostym odcinkiem drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie wrócił na prawy pas, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W samochodzie podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 30 i 38 lat, mieszkańców pow. kieleckiego – obaj pasażerowie zginęli na miejscu wypadku. Kierowca, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie, był trzeźwy. Policja i prokuratura ustalają przyczyny tragicznego wypadku.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MŁAWA. Był koncert i w tle promocja płyty Ingi Piwowarskiej

wtorek, 02, październik 2018 09:23
W piątek 28 września w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbył się koncert akordeonowy w... READ_MORE

MŁAWA. Miał ponad 2,5 promila alkoholu i nie miał prawa jazdy. Został zatrzymany.

czwartek, 16, kwiecień 2020 11:57
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierowcy, który w organizmie... READ_MORE
013940980
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Całość
816
862
4266
11513082
5772
20128
13940980

Your IP: 52.14.25.155
Server Time: 2025-05-10 04:33:59

PARTNERZY

PORTAL MŁAWA.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Mława 2011