portalmlawa@wp.pl

Tel. 691310344


Dzisiaj jest: 10 Maj 2025    |    Imieniny obchodzą: Antonina, Izydor, Antoni

R E G I O N

MAZOWSZE: MARSZAŁEK PRZEZNACZA ŚRODKI UNIJNE NA WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

MAZOWSZE: MARSZAŁEK PRZEZNACZA ŚRODKI UNIJNE NA WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

Dziś zarząd województwa mazowieckiego podjął decyzję o przekierowaniu środk&o...

CIECHANÓW. Maseczki dla mieszkańców Ciechanowa

CIECHANÓW. Maseczki dla mieszkańców Ciechanowa

Miasto zapewni bezpłatne maseczki ochronne wielokrotnego użytku dla mieszkańców ...

CIECHANÓW. Prezydent Ciechanowa wygrywa z 83,5% poparciem

CIECHANÓW. Prezydent Ciechanowa wygrywa z 83,5% poparciem

Są już oficjalne, potwierdzone przez PKW wyniki wyborów na prezydenta Ciechanowa....

CIECHANÓW. Ciechanów nagrodzony w ogólnopolskim rankingu za inwestycje w sport

CIECHANÓW. Ciechanów nagrodzony w ogólnopolskim rankingu za inwestycje w sport

Ciechanów znalazł się w dziesiątce laureatów rankingu „Aktywizacja ...

PŁOCK. Zginął pieszy.

PŁOCK. Zginął pieszy.

Wczoraj 12 października ok. godz. 21.45 w miejscowości Góra pow. płocki, na DK n...

CIECHANÓW. Bulwary nad Łydynią: ratusz przedstawił koncepcję

CIECHANÓW. Bulwary nad Łydynią: ratusz przedstawił koncepcję

Miasto planuje stworzenie Bulwarów nad Łydynią. Dziś zaprezentowane zostały wiz...

CIECHANÓW. Ul. Kwiatowa po przebudowie

CIECHANÓW. Ul. Kwiatowa po przebudowie

Kompleksowa przebudowa ul. Kwiatowej dobiegła końca. Inwestycja była możliwa dzięki p...

CIECHANÓW. W piątek odbędą się Senioralia

CIECHANÓW. W piątek odbędą się Senioralia

Senioralia, czyli wydarzenie skierowane do ciechanowskich seniorów, zaplanowane są...

CIECHANÓW. Nowa sala edukacyjna w szpitalu utworzona przy wsparciu miasta

CIECHANÓW. Nowa sala edukacyjna w szpitalu utworzona przy wsparciu miasta

Na Oddziale Dziecięcym powstała sala edukacyjna bezpiecznego ruchu drogowego, gdzie najm...

CIECHANÓW. Nowoczesny sprzęt elektroniczny w miejskich podstawówkach

CIECHANÓW. Nowoczesny sprzęt elektroniczny w miejskich podstawówkach

W ramach drugiej edycji projektu „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji&rdqu...


Koncerty, warsztaty, konkursy dla dzieci i dorosłych, wystawy, programy edukacyjne, kino, sport, świetna kuchnia i co najważniejsze niezapomniane emocje i wypoczynek na łonie natury!

Tak w największym skrócie można opisać pierwszą edycję Festiwalu Sztuk Naturalnych, który odbędzie się w dniach 25-27 lipcw BRUDNICACH (koło Żuromina), jednym z najpiękniejszych terenów Polski, objętym programem Natura 2000. Zew Natury różni się od innych imprez plenerowych już samą koncepcją. Założeniem festiwalu jest zbliżenie ludzi do siebie, obcowanie z naturą i świetna zabawa. W związku z tym organizatorzy dołożyli szczególnych starań aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas tego wydarzenia jego uczestnicy będą mogli zrelaksować się korzystając z dobrodziejstw Matki Natury jednocześnie ucząc się o niej i od niej. Zespoły muzyczne zostały starannie dobrane do klimatu imprezy i jej zamierzeń. Każdy z wykonawców prezentuje swój naturalny styl niezmącony komercją.

W tym roku na deskach festiwalowej sceny będzie można usłyszeć zespoły: Chonabibe, Kart, Dziady Kazimierskie, NeoKlez i DJ Pedro Elektro. Muzycy zespołów NeoKlez i Chonabibe poprowadzą warsztaty kreatywnego myślenia, beat boxu i naukę gry na instrumentach ( perkusja, gitara elektryczna i akustyczna, gitara basowa, skrzypce, akordeon, klarnet). Zapisy na warsztaty odbędą się w Żuromińskim Centrum Kultury. Fani sportowych rywalizacji będą mogli wyhasać się przy takich grach jak: freezbee, badminton, kajaki czy gigantyczne piłkarzyki! Dla młodszych organizatorzy przygotowali masę niesamowitych konkursów i zabaw w tym wspaniałe dmuchane zjeżdżalnie. Bardzo ważnym miejscem podczas festiwalu będzie jego serce czyli „Dworek nad Wkrą” w Brudnicach, który obchodzi w tym roku swoją 100-tną rocznicę. Ten malowniczy modrzewiowy dwór, otoczony przepięknym parkiem corocznie przyciąga swym pięknem setki ludzi z całej Polski i nie tylko. Gospodarze dbając o najdrobniejsze szczegóły sprawiają że każda spędzona tam godzina zapadnie nam w pamięci do końca życia. To miejsce ma swój własny zegar, a każdy nowy gość staje się członkiem jego historii i automatycznie zmienia strefę czasową. To właśnie na terenie tego dworku zostanie stworzona specjalna przestrzeń w której każdy będzie mógł zasmakować tradycyjnej, naturalnej kuchni niezmiennej od pokoleń. Tam zostaną też przyszykowane specjalne przestrzenie w których będzie można odpłynąć w myślach od spraw codziennych i życiowych problemów. Specjalnie dla uczestników festiwalu zostaną udostępnione hamaki, leżaki i wszystko na czym tylko można wypocząć. Niecodzienną atrakcją będzie też obecność Indian którzy będą dawali o sobie znać przez większość okresu trwania festiwalu. Tipi, ogniska, wystawy, to wszystko czeka na nas w wiosce Indiańskiej zorganizowanej w Dworku nad Wkrą. W programie przewidziano warsztaty fotograficzne, ekologiczne oraz mnóstwo programów edukacyjnych związanych z naturą i nie tylko.

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny.

PIĄTEK - 25.07.2014

15:00 WARSZTATY KREATYWNEGO MYŚLENIA I BEATBOXU (JAHDECK CHONABIBE) - ŻUROMIŃSKIE CENTRUM KULTURY

18:00 KART - PLAŻA W BRUDNICACH

19:00 DJ PEDRO ELECTRO (SET CHILL OUT) - PLAŻA W BRUDNICACH

20:00 CHONABIBE - PLAŻA W BRUDNICACH

21:30 DJ PEDRO ELECTRO (SET ENERGETYCZNY) - PLAŻA W BRUDNICACH

SOBOTA - 26.07.2014

12:00-19:00 INDIAŃSKI CZAS W DWORKU NAD WKRĄ, STREFA DZIECIĘCA, WYSTAWA ŻGH, WYSTAWA POWSTANIE STYCZNIOWE, POCZĘSTUNEK DWORKOWEJ KUCHNI TRADYCYJNEJ I REGIONALNEJ, STOISKA EKOLOGICZNE I LOKALNYCH STOWARZYSZEŃ I DZIAŁACZY - DWOREK NAD WKRĄ

12:30 WARSZTATY FOTOGRAFICZNE (GRZEGORZ SENDEROWICZ) - DWOREK NAD WKRĄ

13:00 ZAWODY FRIZZBEE I BADMINTONA - PLAŻA W BRUDNICACH

13:30 WARSZTATY INSTRUMENTALNE: PODEJŚCIE DO MUZYKI, JAK ĆWICZYĆ, IMPROWIZACJA (NEOKLEZ) - ŻUROMIŃSKIE CENTRUM KULTURY

17:15 SEANS FILMOWY - SPICHLERZ W DWOREKU NAD WKRĄ

19:30 DZIADY KAZIMIERSKIE - PLAŻA W BRUDNICACH

21:00 NEOKLEZ - PLAŻA W BRUDNICACH

NIEDZIELA - 27.07.2014

7:00 WARSZTATY FOTOGRAFICZNE - DWOREK NAD WKRĄ

11:00 CZYTANIE FELIETONÓW BABCI RENI „DARY LOSU”. SPOTKANIE PRZY KAWIE, HERBACIE I CIASTKACH - DWOREK NAD WKRĄ

12:00-17:00 WIELKIE PIŁKARZYKI - ZAWODY DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY + DJ, PLAŻA W BRUDNICACH, STREFA DZIECIĘCA, WYSTAWA ŻGH, WYSTAWA POWSTANIE STYCZNIOWE, STOISKA EKOLOGICZNE I LOKALNYCH STOWARZYSZEŃ I DZIAŁACZY - PLAŻA W BRUDNICACH

15:30 SIATKÓWKA PLAŻOWA + DJ - PLAŻA W BRUDNICACH

17:00 SEANS FILMOWY - SPICHLERZ W DWORKU NAD WKRĄ

19:00 OGNISKO

Źródło www.zewnatury.eu/

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

 

Share Button

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MŁAWA. Był koncert i w tle promocja płyty Ingi Piwowarskiej

wtorek, 02, październik 2018 09:23
W piątek 28 września w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbył się koncert akordeonowy w... READ_MORE

MŁAWA. Miał ponad 2,5 promila alkoholu i nie miał prawa jazdy. Został zatrzymany.

czwartek, 16, kwiecień 2020 11:57
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierowcy, który w organizmie... READ_MORE
013943591
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Całość
3427
862
6877
11513082
8383
20128
13943591

Your IP: 18.191.31.104
Server Time: 2025-05-10 19:56:35

PARTNERZY

PORTAL MŁAWA.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Mława 2011