portalmlawa@wp.pl

Tel. 691310344


Dzisiaj jest: 11 Maj 2025    |    Imieniny obchodzą: Mira, Franciszek, Ignacy

R E G I O N


Kto nie wierzy w Świętego Mikołaja będzie mógł na własne oczy przekonać się, że „On” jednak istnieje. Święty Mikołaj z Laponii odwiedzi Olsztyn podczas VI Warmińskiego Jarmarku Świątecznego.

Olsztyn jako partner fińskiego Rovaniemi będzie jedynym polskim miastem, do którego przyjedzie „prawdziwy” Mikołaj. To niepowtarzalna szansa na osobiste spotkanie i uchwycenie tej niepowtarzalnej chwili na pamiątkowym zdjęciu. Oprawą odwiedzin naszego dostojnego gościa z Laponii zajmie się „Teatr Czkawka”.

Kolejna edycja zimowego jarmarku odbędzie w dniach 11-13 grudnia. W tych dniach będzie także jedyna okazja w roku, aby przejechać się kolejną św. Mikołaja oraz ponad stuletnią zabytkową karuzelą wenecką.

KOMENTARZE

Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE

Share Button

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MŁAWA. Był koncert i w tle promocja płyty Ingi Piwowarskiej

wtorek, 02, październik 2018 09:23
W piątek 28 września w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie odbył się koncert akordeonowy w... READ_MORE

MŁAWA. Miał ponad 2,5 promila alkoholu i nie miał prawa jazdy. Został zatrzymany.

czwartek, 16, kwiecień 2020 11:57
Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierowcy, który w organizmie... READ_MORE
013944748
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Całość
961
3623
961
11517142
9540
20128
13944748

Your IP: 3.145.201.49
Server Time: 2025-05-11 08:19:09

PARTNERZY

PORTAL MŁAWA.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Mława 2011