Przy ul. Szwanke w Ciechanowie, na jednym z balkonów na IV piętrze, stał mężczyzna, który groził, że popełni samobójstwo. Na miejsce przyjechali policjanci oraz strażacy. Na szczęście funkcjonariuszom udało się nakłonić mężczyznę, by wrócił do domu.
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który chce wyskoczyć z balkonu na czwartym piętrze. Patrol interwencyjny będąc na miejscu, zauważyli mężczyznę, który stał na barierce balkonowej. Policjanci nie zastanawiając się rozpoczęli negocjacje z mężczyzną. Dzięki profesjonalnemu podejściu do sytuacji młodej funkcjonariuszki 20-latek - niedoszły samobójca został uratowany. Na miejscu była również załoga karetki pogotowia. Przed blokiem czekał rozłożony przez załogę strażacką skokochron. Mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.
KOMENTARZE
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.JEDNOCZEŚNIE UZYTKOWNICY ZAMIESZCZAJĄC KOMENTARZ OSWIADCZAJĄ, ŻE BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI UMIESZCZONE PRZEZ SIEBIE